Сјајан успех на спортским играма

На „Комуналијади“  одржаној у Сунчевом брегу, у Бугарској, радници ЈП „Кикинде“ су се такмичили са чак 13 екипа и освојили укупно 14 одличја.

На популарним спортским радничким играма тридесетак радника ЈП „Кикинде“ је одмерило снаге са око 270 колега у дисциплинама као што су између осталог стони тенис, мали фудбал, пикадо, превлачење конопца, баскет, шах и пливање.

Колеге Славко Војнић Мијатов, Дејан Димитрић, Саво Симанић и Бранислав Мајкић освoјили су друго место у екипном такмичењу у шаху. Златну медаљу у екипном пливању освојили су Мирко Јочић и Мирољуб Бочарац, док је друго место и сребрну медаљу добио Мирко Јочић, а у женској категорији Јелена Пантелић  освојила је бронзу.

Колегинице Бранка Живаљевић и Јелена Пантелић су и овог пута показале сјајно умеће и освојиле друго место у пикаду на екипном нивоу, док je Jелена, у појединачној категорији, била на висини задатка и добила златну медељу. Мушки двојац у пикаду који су чинили Марко Вукобрат и Небојша Филиповић освојили су бронзу,а у појединачној конкуренцији Марку је припало друго место.

2018-09-27T15:20:19+00:00 19/06/2018|Вести|

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.